додому духовність Реколекції на тему Божого Милосердя проведуть у “Карітасі” для працівників та благочинців

Реколекції на тему Божого Милосердя проведуть у “Карітасі” для працівників та благочинців

445

vlcsnap-2016-04-11-17h53m10s335Реколекції на тему Божого Милосердя проведуть у тернопільському “Карітасі” для працівників та благочинців. Духовні віднови триватимуть три дні. Своїх мецентатів у благодійному фонді закликають до спільної молитви.

Дні духовної віднови благодійний фонд “Карітас” проводить вже 5 років поспіль. Цьогоріч вони відбудуться 13, 14 та 15 квітня у каплиці святого Вікентія де Поля, що в приміщенні “Карітасу”.

– Найперше, ці реколекції є для працівників “Карітасу”, які служать в нашому благодійному фонді. А також ми долучаємо і наших благодійників – тих людей, які допомагають і спричиняються в різний спосіб, – говорить генеральний директор Тернопільського благодійного фонду “Карітас” отець Андрій Марчук.

Усіх причетних до забезпечення діяльності “Карітасу” запрошують взяти участь у реколекціях. 13 квітня перший день розпочнеться із вервиці о чотирнадцятій годині. Далі – духовна наука та хресна дорога. Три дні реколекцій об’єднає одна тема – Боже милосердя. Проповідуватиме отець Віталій Метельський – монах-редемпторист з Чину найсвятішого ізбавителя.