додому духовність Реколекційні науки у Тернополі виголошуватиме владика Степан Меньок з Донецька

Реколекційні науки у Тернополі виголошуватиме владика Степан Меньок з Донецька

465

Віднова духу, віри, надії та любові – тема Великопісних реколекцій, які вже завтра розпочнуться в Храмі Матері Божої Неустанної Помочі, що на бульварі Данила Галицького в Тернополі. Виголошуватиме реколекційні науки владика Степан Меньок з Донецька. Усі охочі в церкві можуть залишити запитання, відповіді люди почують в суботу, 29 березня. Реколекції триватимуть до неділі.

Кожен християнин під час Великого Посту має досягти щирого покаяння та навернення. Людина може зробити це тільки тоді, коли залишить щоденні турботи, і загляне у себе саму. Для цього Церква використовує спеціальні духовні вправи, які називають реколекціями. Це час молитви, духовних наук, роздумування над Святим Письмом.

– В цьому часі голосяться науки, запрошуються священики для того щоб провести дні віднови, дні приготування, коли можна проаналізувати свої дні через молитву, сповідь, Святе Причастя, – розповідає настоятель храму Матері Божої Неустанної Помочі отець Василь Ліниця.

В храмі Матері Божої Неустанної Помочі, що на бульварі Данила Галицького в Тернополі в середу, 26 березня, розпочнуться реколекції, які виголошуватиме владика Степан Меньок з Донецька. О 17.30 відправлять Літургію Напередосвячених дарів, далі Екзарх Донецько-Харківський виголосить першу науку. Тема реколекцій – віднова духу, віри, надії та любові.

– Науки будуть голоситися після кожних вечірніх літургій. В середу о 17.30 розпочнеться літургія, в четвер о 18 годині, в п'ятницю о 17 годині Літургія Напередосвячених дарів, в суботу, 29 березня, о 18 годині буде служитися вечірня і після вечірньої в нашому храмі  передбачений час відповідей на запитання, які вірні можуть записати в письмовій формі і подати нашому Владиці і Владика буде відповідати на ці запитання, – каже отець Василь.

Завершаться реколекції в неділю, 30 березня, о 9.30 в Храмі Матері Божої Неустанної Помочі розпочнеться Архієрейська літургія, Екзарх Донецько-Харківський Владика Степан Меньок болагословить усіх присутніх.