додому Новини Реєстрація на Бадді бет: правила та нюанси

Реєстрація на Бадді бет: правила та нюанси

2665

Реєстрація на Бадді бет – це перший крок до того, щоб почати робити ставки на спорт. Процес реєстрації досить простий, але є деякі важливі моменти, які потрібно знати, щоб уникнути проблем надалі.

Як пройти реєстрацію в Бадді бет

Щоб пройти реєстрацію Бадді бет, необхідно дотримуватися простої, але ефективної інструкції:

 • Перейти на головну сторінку ресурсу і вибрати пункт із реєстрацією Buddy bet в Україні.
 • Ввести всі необхідні контактні дані в реєстраційну форму. Необхідно обов’язково вказати тільки реальні відомості. В іншому випадку можуть виникнути складнощі з подальшими діями аж до заморозки офіційного акаунта з боку адміністрації порталу.
 • Ознайомитися з умовами користувацької угоди. Потрібно обов’язково прочитати всі ключові пункти, після чого підтвердити реєстрацію, натиснувши на відповідну кнопку.
 • Залишається тільки продовжити реєстрацію і підтвердити акаунт за допомогою переходу за посиланням з повідомлення на електронній пошті.

Після того, як ви зареєструвалися, вам необхідно підтвердити свою адресу електронної пошти та номер мобільного телефону. Для цього перейдіть за посиланням, яке було надіслано вам на електронну пошту і номер мобільного телефону.

Для кого доступна реєстрація Бадді бет

Якщо ви хочете пройти реєстрацію Бадді бет, тоді вам потрібно відповідати певним умовам:

 • Бути громадянином або резидентом країни, де дозволені азартні ігри.
 • Бути старше 18 років.
 • Мати чинну адресу електронної пошти та номер мобільного телефону.
 • Прийняти умови та положення сайту.

Тільки після цього можна розпочати реєстрацію Бадді бет із бонусом, щоб скористатися всіма перевагами сервісу на максимально вигідних умовах із мінімальними витратами та ризиками в процесі.

Підтвердження акаунта після реєстрації в buddy.bet

Після проходження реєстрації buddy.bet необхідно обов’язково пройти верифікацію. Для цього необхідно надати сайту копію паспорта або водійського посвідчення та рахунок за комунальні послуги або інший документ, що підтверджує вашу адресу проживання.

Підтвердити реєстрацію Buddy bet в Україні можна через особистий кабінет. Скан паспорта або водійського посвідчення має бути чітким і добре читабельним. На ньому має бути видно всі ваші дані, включно з фотографією, ім’ям, прізвищем, датою народження і номером документа.

Рахунок за комунальні послуги або інший документ, що підтверджує вашу адресу проживання, має бути виданий в останні три місяці. На ньому мають бути вказані ваше ім’я та прізвище, адреса проживання, дата видачі та інші необхідні дані. Після цього залишається тільки відправити дані на перевірку.

У деяких випадках можуть виникнути проблеми з верифікацією після реєстрації buddy.bet. У такому разі важливо уважно перевірити ще раз дані та використовувати тільки актуальні дані.

Отримати бонус за реєстрацію buddy.bet

Після реєстрації на buddy.bet ви можете отримати відповідний бонус. Щоб використати бонус, вам необхідно зробити ставки на суму, що перевищує розмір бонусу в 5 разів. Наприклад, якщо ви отримали бонус у розмірі 1000 гривень, вам необхідно зробити ставки на суму, що перевищує 5000 гривень. Ви можете використовувати бонус для ставок на будь-які спортивні події, доступні на сайті Buddy.bet.

Ось деякі умови отримання бонусу за реєстрацію Buddy.bet:

 • Бонус доступний тільки новим гравцям.
 • Бонус необхідно використати протягом 30 днів з моменту його нарахування.
 • Бонус не можна використовувати для ставок на віртуальний спорт і кіберспорт.

Якщо ви виконаєте всі умови, ви зможете отримати бонус за реєстрацію на сайті Buddy.bet і почати робити ставки на спорт із додатковими коштами.