Головна суспільство Реєстрація бізнесу та майна, оформлення субсидій, реєстрація підприємців – послуги, які можна...

Реєстрація бізнесу та майна, оформлення субсидій, реєстрація підприємців – послуги, які можна отримати на пошті

282

Реєстрація бізнесу та майна, оформлення субсидій, реєстрація підприємців – це лише невелика частина послуг, які можна отримати у поштовому відділенні. Вже півроку на Тернопільщині пошта надає окрім послуг зв'язку ще й адміністративні. Така практика виправдовує себе, каже директор філії "Укрпошти". Новими послугами вже скористалося чверть тисячі мешканців області.

Наталя Іщенко працює оператором першого відділення зв'язку у Тернополі. Вона розповідає, відколи пошта надає адміністративні послуги,  виконує обов'язки не тільки оператора, а й консультанта.

Наталя Іщенко, оператор відділення зв'язку №1 ДП "Укрпошта" у Тернополі: "Якщо людина до нас підходить, то ми надаємо їй бланк спеціальний (заяву) і якщо людина вибрала, наприклад, про зелені насадження, то ми їй говоримо, що потрібно, які документи. Людина заповняє ці всі документи і оформляє і відправляємо їх цінним листом".

"Укрпошта" – це розгалужена мережа. Відділення зв'язку є чи не в кожному, навіть найменшому селі. На Тернопільщині пошта має майже півтисячі відділень. Адмінпослуги там – це можливість максимально спростити процедуру їх отримання.  

Василь Юрчишин,  директор Тернопільської дирекції українського державного підприємстава поштового зв'язку "Укрпошта": "Кожний громадянин у будь-якому відділенні може отримати повну інформацію про перелік адміністративних послуг, термін їх надання, потрібний пакет документів для тієї чи іншої послуги. Можна відправити цей пакет документів з отриманням кінцевого результату".

Тепер жителям сільської місцевості не потрібно їхати в районний чи обласний центр. Для реалізації проекту працівники відділень пройшли спеціальне навчання. Найчастіше, кажуть у Тернопільської дирекції "Укрпошта", в нашій області популярністю користуються соціальні послуги.

Василь Юрчишин, директор Тернопільської дирекції українського державного підприємстава поштового зв'язку "Укрпошта": "Це в першу чергу соціальні послуги. Це довідка про доходи, це призначення державних соціальних допомог малозабезпеченим сім'ям. Це призначення допомог дітям при народженні, це виплата допомоги інвалідам. Це 21 послуга і 9 послуг державної реєстраційної служби. Це реєстрація фізичної особи підприємця, це реєстрація юридичної особи. Це тридцять уніфікованих послуг, а також це і інші послуги".

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here