Головна Новини Реформа місцевого самоврядування покращить рівень життя на Тернопільщині, – влада

Реформа місцевого самоврядування покращить рівень життя на Тернопільщині, – влада

428

kfkfkfПро реформу місцевого самоврядування радились очільники районів, області і представники міністерства. Тернопільщина досі залишається областю, де найменша в Україні середня зарплата і найбільший рівень безробіття. Влада вважає, реформа вплине на покращення життя звичайних мешканців Тернопільщини.

– Наблизити послуги до людей, до громади. Такий приклад: у нормальній європейській країні на апарат органу влади йде 15% фінансування, а в нас 99% бюджету займає апарат. Це не є надання послуг, а елементарне проїдання грошей. Я закликаю до консруктивізму, до розуміння ситуації, – говорить голова Тернопільської облради Василь Хомінець.

Реформа місцевого самоврядування має забезпечити розвиток громад, а відповідно і сіл, міст та районів. Такі реформи потрібні Тернопільщині для покращення життя людей, каже заступник Міністра регіонального розвитку.

– Наша з вами область була одна із тих, хто стоїть в авангарді всіх тих змін. Дуже хотілось би, щоб Тернопільщині показала приклад в своєму розвитку. Не будемо скривати того, що за останні роки фактично показники розвитку області є не найкращими в усіх відношеннях: по рівню зарплати це найнижчий показник в Україні, – говорить заступник Міністра регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Вячеслав Негода.

Голова Тернопільської облдержадміністрації підписав розпорядження: створити робочу групу щодо підготовки плану реформування території і громад в області.

– Залучені усі представники органів місцевого самоврядування, районних рад, міські голови, працівники ОДА, депутати. Я сподіваюся, що ці напрацювання, які будуть озвучені, нашими колегами з Києва будуть практично впроваджені спільними зусиллями саме оцього робочого органу, який в нас з сьогоднішнього дня починає працювати, – каже голова Тернопільської ОДА Степан Барна.

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here