додому АТО Речі для бійців АТО збирають у храмі, що на вулиці Клима Савури

Речі для бійців АТО збирають у храмі, що на вулиці Клима Савури

581

vlcsnap-2016-06-30-15h57m14s514Продукти, засоби гігієни, медикаменти та літній одяг для бійців АТО збирають у Тернопільській  Церкві Київського Патріархату. Така акція є не одноразовую. Схожі посилки на Схід з цієї церкви відправляють уже два роки. Настоятелі храму просять оперативно зібрати якнайбільше речей, адже у літню пору року продукти швидко псуються. Тому фура із зібраним буде  відправиться в зону антитерористичної операції вже на початку липня.

Необхідні речі для бійців АТО збирають у Тернопільській єпархії Української Православної Церкви Київського Патріархату. Окрім продуктів харчування та засобів гігієни, настоятелі храму просять приносити ще й медикаменти – зокрема обезболюючі препарати.

– Ми стараємся збирати не тільки продукти, але й засоби особистої гігієни, футболки, нижню білизну, бритви, креми, мило. Все, що потрібно. Зараз літо. Звертаємся до людей, щоб продукти були довготривалі. Це тушонки магазинні, бо вони витримують трошки більшу жару, – говорить настоятель храму Різдва Пресвятої Богородиці прот. Олексій Гловацький.

Продукти та інші речі для військових можна приносити за адресою м. Тернопіль, вул. Клима Савури, 6 – Ц. Різдва Пресвятої Богородиці
або звертатися до Ірини Скоробогатої, тел. 0(98) 644-12-98 (прес-службаТернопільської єпархії). Збір подарунків для бійців АТО відбуватиметься до 7 липня.