Головна духовність Реанімаційне відділення Тернопільської лікарні швидкої допомоги поповнилось новим обладнанням

Реанімаційне відділення Тернопільської лікарні швидкої допомоги поповнилось новим обладнанням

260

Реанімаційне відділення Тернопільської лікарні швидкої допомоги поповнилось новим обладнання. Його сьогодні урочисто передали Генеральний консул Республіки Чехія у Львові і очільник чеського "Карітасу".

Те, що реанімаційне відділення Тернопільської лікарні швидкої допомоги отримало нове обладнання на суму понад 143 тисячі гривень, стало можливим у ході співпраці тернопіського "Карітасу" і його чеських колег з міста Оломоуц.  

– За допомогою цих партнерів, "Карітасу" (Оломоуц)? ми мали можливість запровадити той проект. Він є пілотним. Маємо надію, що він затримається. Він називається "Психологічна допомога постраждалим на Майдані." В  даний час у нас при Карітасі маємо 25 осіб. 13 із них є дуже психологічно травмовані, але позитивним є те, що "Карітас" (Оломоуц) у Львові ще організував курси, які вже пройшли наш психолог і соціальний працівник, – розповідає директор Тернопільського благодійного фонду "Карітас" отець Андрій Марчук.

У лікарні обладнанню радіють. Чеські колеги побували тут одразу після подій Майдану розпитали, що найпотрібніше, і сьогодні обіцяне привезли.

– Це, в основному, обладнання, яке ми плануємо використовувати в реанімації. Це кисневий концентратор, монітор цілодобового спостереження за пацієнтом в реанімації, електрокардіограф і відсмоктувач хірургічний, дві сухожарові шафи і набір хірургічного інструментарію, – каже головний лікар Тернопільської лікарні швидкої допомоги Ярослав Чайківський.

Генеральний консул Республіки Чехія у Львові в нашому місті – вперше. Насолоджується краєвидами і зізнається – сьогоднішня його місія – одна з найприємніших.

– Сьогодні мені приємно передати документи на медичне обладнання, придбане за кошти Міністерства закордонних справ Чехії і чеського "Карітасу". Це одна із найприємніших функцій у роботі дипломата, – каже генеральний консул Республіки Чехія у Львові Мирослав Кліма.

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here