додому Головні «Реальні кошти – реальним споживачам» – такий флешмоб проводять представники ...

«Реальні кошти – реальним споживачам» – такий флешмоб проводять представники ОСББ по всій Україні

973

«Реальні кошти – реальним споживачам» – такий флешмоб проводять  представники об’єднань співвласників багатоквартирних будинків по всій Україні. Чим обурені і чого вимагають співвласники ОСББ дізнавалась Анастасія Солтисяк.

Попри вихідний день, на Театральному майдані зібралися обурені представники об’єднань співвласників багатоквартирних будинків. Тут вони для того, аби добитися справедливості, кажуть, на їхні плечі владники “звісили” забагато. У Міністерстві фінансів України внесли зміни до відповідної постанови, за якою надавачі послуг мають обов’язково відкривати рахунки в казначействі.

– Але наші чиновники забувають, що наші представники ОСББ не є надавачами послуг. Але це один із нюансів. Другий нюанс: хто відкриє рахунки в казначействі, має використати ті кошти, тобто ті, які йдуть на субсидії протягом 5 днів. І ці кошти мають йти виключно на електроенергію на зарплату, на податки. Більше ні на що. Тобто ні за ліфт, ні за технічне обслуговування внутрішніх будинкових мереж, ні на придбання господарських матеріалів. Ніч ці кошти не мають використовуватися. Виключно 5 днів. На шостий день ці кошти просто пропадуть, – скаржиться керівник «Ради голів ОСББ м.Тернополя» Сергій Лупак.


Саме це обурило представників ОСББ по всій Україні. Тому вони об’єдналися і влаштували флешмоб. У всіх містах країни співвласники багатоквартирних будинків записують відеозвернення до Кабінету Міністрів України та Прем’єра-міністра Володимира Гройсмана. Естафету «Реальні кошти – реальним споживачам» тернополяни прийняли від ОСББ міста Токмак, Запорізької області.

– Вимагаємо від Кабінету Міністрів України та особисто від прем’єр-міністра пана Гройсмана: дати доручення Мінфіну, Мінрегіону, управлінню соцполітики забезпечити відшкодування ОСББ за надані у 2017 році громадянам пільги і субсидії на поточні рахунки об’єднань на умови 2017 року.

Естафету тернопільські представники ОСББ передали у місто Новомосковськ, Дніпропетровської обл. Якщо ж у столиці не почують співвласників багатоквартирних будинків, вони підуть мітингувати під стіни Верховної Ради.