додому Новини Реабілітація на природі: для військових хочуть зробити відпочинкову зону у Білецькій громаді

Реабілітація на природі: для військових хочуть зробити відпочинкову зону у Білецькій громаді

937

Відпочити на природі у власному селі. У Білецькій громаді для військових на території місцевої водойми хочуть зробити відпочинкову зону. Її планують облаштувати для реабілітації наших захисників. Якісна та ефективна реабілітація військовослужбовців – одна із найважливіших проблем в Україні, зокрема і на Тернопольщині. Більше про ініціативу у нашому краї – далі у сюжеті.

Проходити реабілітацію на природі. Для військових Білецької громади на території місцевого ставу хочуть облаштувати відпочинкову зону. Ініціатори кажуть, така локація необхідна захисникам як під час, так і після війни.

На сьогодні близько 50 чоловіків з Мшанецького старостинського округу воюють на фронті.

Аби реалізувати реабілітаційну зону наразі громада має оформити право власності на ставок. Адже близько десять років водойма знаходиться у користуванні іншої людини. Також у громаді хочуть, аби рибалити сюди безкоштовно могли приходили і місцеві жителі. Таку ініціативу підтримують і депутати, і фермери.

Тож, за словами старости Мшанецького округу, у громаді сподіваються, що у вдасться залучити інвесторів, аби зробити у майбутньому і сучасний реабілітаційний центр. Адже у цій справі люди вірять: все починається з маленького.