додому Головні РАЦС нового покоління в форматі “Open Space” з’явився у Тернополі

РАЦС нового покоління в форматі “Open Space” з’явився у Тернополі

2049

Відтепер лише за кілька хвилин можна отримати документи у сфері реєстрації актів цивільного стану. У Тернополі відкрили сервіс формату «Open Space». Тепер низку послуг можна отримати, реєструючись у електронній черзі. На відкриття сервісу приїхала перший заступник Міністра юстиції України Олена Сукманова.

– Не дарма ми починаємо з того, що всім пояснюємо що таке “Open Space” – це РАГС нового покоління , відкритий простір. У нас так сталося, що слава богу, подивіться, всі молоді люди працюють. Такі слова, які ще декілька років нам були невідомі, сьогодні є абсолютно вживаними у їх житті. “Open Space” існують у всіх областях нашої країни, але і в наступному році ми не будемо зупинятися, ми підемо далі. Будемо відкривати їх не тільки в обласних центрах, в містах обласного значення, в районних центрах, тобто там, де є потреба, там де є навантаження, – розповідає перший заступник Міністра юстиції України Олена Сукманова.

Відтепер не потрібно чекати під кабінетом, аби подати заяву про державну реєстрацію шлюбу чи його розірвання, зміну імені чи зареєструвати народження дитини.Для отримання цих послуг тернополяни мають можливість зареєструватись в електронній черзі. Видача готових документів та оплата цих послуг здійснюється одразу на місці.