![248874558_2085909278215248_7794389865950608351_n](https://tv4.te.ua/wp-content/uploads/2021/10/248874558_2085909278215248_7794389865950608351_n-640x853.jpg)
Аварія сталась 26 жовтня вранці на автодорозі Тернопіль-Львів поблизу с. Озерна Тернопільського району. Водій автомобіля “Audi A3” не впорався з керуванням, з’їхав у кювет та врізався в дерево.
Для ліквідації наслідків ДТП на місце події залучали рятувальників. У авто було двоє людей. Рятувальники деблокували потерпілих за допомогою гідравлічного інструменту. Водія автомобіля передали працівникам швидкої допомоги та доставили до 1-ї Тернопільської міської комунальної лікарні в м.Тернопіль, а жінка отримала не сумісні з життям травми.
Також співробітники ДСНС зробили все, аби не допустити виникнення пожежі. Обставини події встановлюють співробітники поліції.
![](https://tv4.te.ua/wp-content/uploads/2021/10/248874558_2085909278215248_7794389865950608351_n-768x1024.jpg)
![](https://tv4.te.ua/wp-content/uploads/2021/10/242944311_2085909198215256_7172273710492668352_n-768x1024.jpg)
![](https://tv4.te.ua/wp-content/uploads/2021/10/249760425_2085909028215273_71842075071922864_n-768x1024.jpg)
![](https://tv4.te.ua/wp-content/uploads/2021/10/247976416_2085908878215288_7333298912199600353_n-768x1024.jpg)