додому Новини Район, який на ярмарку у Тернополі найдешевше продавав продукцію, отримав подарунок

Район, який на ярмарку у Тернополі найдешевше продавав продукцію, отримав подарунок

428

vlcsnap-2015-04-06-12h50m01s228У вихідні Тернопіль знову ярмаркував. Підприємці з різних районів Тернопільщини широко представили свою продукцію, на ярмарки прийшло і чимало тернополян закупитися перед святами. Так як і минулого разу продавці наторгували на кілька мільйонів гривень.

Тернополянка Лідія Гнатівна на ярмарок приходить невперше і йде звідси традиційно не з порожніми руками. Крупи, м’ясо, яблука, – цього разу жінка придбала усе необхідне, каже, продукти дешевші як в тернопільських магазинах.

– Зручно і варто проводити, і муку і крупи придбала тут. Все можна придбати, мені наприклад тут близько я раз-два вибігла і вже в мене все є, – розповідає тернополянка Лідія Гнатівна.

Щоразу на тернопільському ярмарку свою продукцію представляє Теребовлянський район. Широкий вибір харчів за цінами виробника – це, переконують підприємці, вигідно і для них і для покупців.

– Вигідно, тому що наш регіон знаходиться недалеко від Тернополя. Незначні затрати йдуть на пальне і виробнику вигідно, тому що виробники продають продукцію за своєю ціною і щоразу намагаються представити широко свою продукцію, – говорить начальник управління агропромислового розвитку РДА Теребовлянського району Лариса Донецька.

Влада міста обіцяє: такі ярмарки будуть в обласному центрі традиційними. Для зручності торгівлю і надалі організовуватимуть у чотирьох мікрорайонах міста.

– В той час коли в Україні економічна криза і гривня постійно падає в ціні, ми бачимо ріст цін на всі продукти харчування. Єдиний спосіб як допомогти людям – це дати їм дешевші продукти, які можуть привести виробники з наших тернопільських районів. І тому такі ярмарки мають бути традиційними, це вже другий ярморок, який проходить в цьому місяці, – каже міський голова Тернополя Сергій Надал.

Під час ярмарку Теребовлянський район, який представив найбільший асортимент продукції за найнижчими цінами, отримав подарунок від міської ради.