Головна Новини Район, який на ярмарку у Тернополі найдешевше продавав продукцію, отримав подарунок

Район, який на ярмарку у Тернополі найдешевше продавав продукцію, отримав подарунок

353

vlcsnap-2015-04-06-12h50m01s228У вихідні Тернопіль знову ярмаркував. Підприємці з різних районів Тернопільщини широко представили свою продукцію, на ярмарки прийшло і чимало тернополян закупитися перед святами. Так як і минулого разу продавці наторгували на кілька мільйонів гривень.

Тернополянка Лідія Гнатівна на ярмарок приходить невперше і йде звідси традиційно не з порожніми руками. Крупи, м’ясо, яблука, – цього разу жінка придбала усе необхідне, каже, продукти дешевші як в тернопільських магазинах.

– Зручно і варто проводити, і муку і крупи придбала тут. Все можна придбати, мені наприклад тут близько я раз-два вибігла і вже в мене все є, – розповідає тернополянка Лідія Гнатівна.

Щоразу на тернопільському ярмарку свою продукцію представляє Теребовлянський район. Широкий вибір харчів за цінами виробника – це, переконують підприємці, вигідно і для них і для покупців.

– Вигідно, тому що наш регіон знаходиться недалеко від Тернополя. Незначні затрати йдуть на пальне і виробнику вигідно, тому що виробники продають продукцію за своєю ціною і щоразу намагаються представити широко свою продукцію, – говорить начальник управління агропромислового розвитку РДА Теребовлянського району Лариса Донецька.

Влада міста обіцяє: такі ярмарки будуть в обласному центрі традиційними. Для зручності торгівлю і надалі організовуватимуть у чотирьох мікрорайонах міста.

– В той час коли в Україні економічна криза і гривня постійно падає в ціні, ми бачимо ріст цін на всі продукти харчування. Єдиний спосіб як допомогти людям – це дати їм дешевші продукти, які можуть привести виробники з наших тернопільських районів. І тому такі ярмарки мають бути традиційними, це вже другий ярморок, який проходить в цьому місяці, – каже міський голова Тернополя Сергій Надал.

Під час ярмарку Теребовлянський район, який представив найбільший асортимент продукції за найнижчими цінами, отримав подарунок від міської ради.

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here