додому Головні Радниця з питань сільського господарства посольства Нідерландів в Україні відвідала Тернопільщину.

Радниця з питань сільського господарства посольства Нідерландів в Україні відвідала Тернопільщину.

607

Радниця з питань сільського господарства посольства Королівства Нідерландів в Україні з робочим візитиом відвідала Тернопільщину.  Із владою міста та області говорили про можливості бізнесової співпраці.

Загалом у нашій області близько 200 компаній з іноземними інвестиціями, лише дві з них – із нідерландськими. Одна розташована в Чортківському районі, інша в Тернополі. Представники Королівства Нідерландів і влади міста та області говорили про те, як таку співпрацю розширити.

– Тернопільська область по всіх дослідженнях знаходиться в топових серед тих, хто сприяє розвитку бізнесу. Ми зацікавлені для створення нормальних умов для самореалізації суб’єктів господарювання і в тому, щоб в Тернопільську область інвестувалися ресурси Нідерландських компаній, – розповідає голова Тернопільської ОДА Степан Барна.

– Хочу підтвердити, що місто, як і область, має надзвичайно високий ресурс, який сьогодні може бути цікавий для голандських інвесторів. Мова йде, в першу чергу, про людський ресурс. Оскільки в Тернополі є великі чотири університета, які вчать фахівців у всіх сферах діяльності. А молодь це завжди потенціал, це завжди нова енергія, – каже міський голова Тернополя Сергій Надал.

Представники Королівства Нідерландів зазначили, що мають намір розвивати подальшу співпрацю, зокрема у агропромисловому напрямку.

– Дуже рада бути сьогодні тут. Це мій перший візит до Тернополя. Мені приємно почути про ті можливості, які ви розповіли у вашій області. І хотіла би повернутися ще раз до вас. Ми плануємо приїхати сюди з торгівельною місією. Тому я би дуже рада була дізнатися ще більше про вашу область, – говорить Радник з питань сільського господарства посольства Королівства Нідерландів в Україні Каролін Спаас.

Наприкінці робочого візиту гостей міста запросили взяти участь в інвестиційному форумі «Тернопільщина INVEST-2018», який відбудеться вже у травні цього року.