додому Головні Рада ухвалила закон про дошкільну освіту – з’являться мобільні та сімейні дитсадки

Рада ухвалила закон про дошкільну освіту – з’являться мобільні та сімейні дитсадки

1162

Верховна Рада ухвалила в цілому закон про дошкільну освіту, який пропонує сім форм організації освітньої діяльності, серед яких, є мобільні та сімейні дитсадки. Про це у Телеграмі повідомив народний депутат України Ярослав Железняк. «Замість чинного переліку типів закладів дошкільної освіти, яким до цього часу користувалися лише заклади дошкільної освіти, сформований новий перелік з новим терміном «форми організації освітньої діяльності».

“Пропонується 7 форм організації освітньої діяльності (ясельки, дитячий садочок, спеціальний дитячий садочок, мобільний дитячий садочок, сімейний дитячий садочок, центр педагогічного партнерства, центр розвитку дитини)”, – йдеться у пояснювальній записці.

Також в ухваленому законі визначено термін «здорове освітнє середовище» та закріплений механізми забезпечення здорового освітнього середовища у сфері дошкільної освіти. Як повідомлялося, в умовах війни в Україні переважна більшість дітей навчаються у школах або ж відвідують дошкільні заклади, лише 8% – не відвідують. Про це свідчать результати опитування, проведеного торік соціологічною групою «Рейтинг» серед матерів українських дітей віком від 3 до 17 років.