додому Новини Писанки, українські віночки та інші вироби рукоділля продаватимуть на “Ярмарку народних ремесел”

Писанки, українські віночки та інші вироби рукоділля продаватимуть на “Ярмарку народних ремесел”

906

vlcsnap-2016-03-18-16h32m58s574“Ярмарок народних ремесел” відбудеться 22 квітня на Театральному майдані Тернополя. Волонтери штабу “Самооборони Майдану Тернопільщини” продаватимуть писанки, українські віночки та інші вироби рукоділля. Буде також і чим поласувати. Від волонтерів – каша та пряники. Тернопільських кондитерів та майстрів народних ремесел організатори просять долучатись до дійства.

Віночки та писанки як допомога бійцям АТО. Тернопільські волонтери шукають різні способи, щоб зібрати гроші для військових. Наразі виготовляють українські віночки. Вартість одного – 100 гривень. Минулоріч такі вироби продавали не лише в Україні, а й за її межами. Матеріал для квітів та пелюсток – це обрізки тканин, які передають зі швейного цеху. Обвідки волонтери купують. Над виготовленням віночків працює кілька груп людей. Робота копітка, тому кожен має своє завдання.

До Великодня залишилось більше місяця, а у штабі “Самооборони Майдану Тернопільщини” вже починають писати писанки. Сьогодні привезли писачки, партію яєць. Лілія Мусіхіна закликає охочих приєднуватися до процесу. Вітаються особи з художньою освітою. А тих, хто ніколи не розмальовував писанку – у штабі навчать цьому ремеслу.

– Можна буде приходити і купувати писанки одразу, можна приносити яйця. Отже можна долучатися матеріалами, приходити писати писанки чи вчитися. Отже ми так сподіваємось, що з понеділка одне з наших завдань, крім канцелярської роботи, відповідання на дзвінки – до того додається ще й писанка, – каже волонтер Ліля Мусіхіна.

Двадцять другого квітня на Театральному майдані міста відбудеться “Ярмарок народних ремесел”. На якомубудуть продаватися виготовлені власноруч вироби, в тому числі українські віночки та писанки, різні смаколики. Не обійдеться і без казанка каші, який волонтери уже звикли готувати. Організатори просять тернопільських майстрів рукоділля та кондитерів долучатися до ярмарку. Свої вироби можна буде продавати особисто, або ж віддати під реалізацію. Зібрані гроші з “Ярмарку народних ремесел” підуть на допомогу бійцям АТО.