Головна Новини П’ятий турнір із міні-футболу пам’яті Юрія Науменка провели у Тернополі

П’ятий турнір із міні-футболу пам’яті Юрія Науменка провели у Тернополі

420

vlcsnap-2015-03-11-15h37m30s148П’ятий турнір із міні-футболу пам’яті відомого в минулому футболіста, тренера та арбітра Юрія Науменка провели у Тернополі. Цьогоріч у змаганні взяло участь 24 кращі команди з міста та області, які визначали переможця протягом трьох днів.

Футбольне змагання в пам’ять про футболіста, тренера й арбітра Юрія Науменка, організовують його доньки Олена та Наталія. Нині це відкритий міський турнір з міні-футболу, який провели уже вп’яте, і який відбувається під патронатом міського голови та підтримується обласною Федерацією футболу. Змагання є щорічним, втім, у 2014 році його не проводили через сумні події Майдану.

– На щастя, ця річна пауза взнаки не далася і кількість команд залишилася стабільно високою. Попередні роки так само грали по 24, по 26 і по 30 команд. Цього року 24. Сподіваємося, що в наступні роки буде команд все більше. Ми обов’язково проведем і наступного року турнір, і будем просто сподіватися, що в нашій державі запанує мир і нічого не стане нам на заваді, – говорить дочка Юрія Науменка, організатор турніру Олена Науменко.

В боротьбі за п’ятий Кубок пам’яті Юрія Науменка зійшлися 24 кращі команди з Тернополя та області. Після групової стадії пішли ігри на виліт. Врешті до фіналу дісталися “Агрон – Королівський смак” та “Вікторія”. Переможцем фінального матчу виявилися “Агронівці”.

– Груповий етап, там, можна сказати було легше, а вже починаючи з чвертьфіналу прохідних ігор не було. Про це свідчать рахунки в один м’яч, в два м’ячі розриву, при чому в всіх іграх майже вже навиліт, – каже  гравець команди “Агрон”, переможець V турніру з міні-футболу пам’яті Юрія Науменка Ростислав Ціх.

“Вікторії” дісталося срібло. В боротьбі за бронзу п’ятого турніру пам’яті Юрія Науменка виграв “Вікінг”, який був переможцем цього змагання попереднього разу. Нагородили також кращих гравців.

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here