додому Новини П’ятий турнір із міні-футболу пам’яті Юрія Науменка провели у Тернополі

П’ятий турнір із міні-футболу пам’яті Юрія Науменка провели у Тернополі

506

vlcsnap-2015-03-11-15h37m30s148П’ятий турнір із міні-футболу пам’яті відомого в минулому футболіста, тренера та арбітра Юрія Науменка провели у Тернополі. Цьогоріч у змаганні взяло участь 24 кращі команди з міста та області, які визначали переможця протягом трьох днів.

Футбольне змагання в пам’ять про футболіста, тренера й арбітра Юрія Науменка, організовують його доньки Олена та Наталія. Нині це відкритий міський турнір з міні-футболу, який провели уже вп’яте, і який відбувається під патронатом міського голови та підтримується обласною Федерацією футболу. Змагання є щорічним, втім, у 2014 році його не проводили через сумні події Майдану.

– На щастя, ця річна пауза взнаки не далася і кількість команд залишилася стабільно високою. Попередні роки так само грали по 24, по 26 і по 30 команд. Цього року 24. Сподіваємося, що в наступні роки буде команд все більше. Ми обов’язково проведем і наступного року турнір, і будем просто сподіватися, що в нашій державі запанує мир і нічого не стане нам на заваді, – говорить дочка Юрія Науменка, організатор турніру Олена Науменко.

В боротьбі за п’ятий Кубок пам’яті Юрія Науменка зійшлися 24 кращі команди з Тернополя та області. Після групової стадії пішли ігри на виліт. Врешті до фіналу дісталися “Агрон – Королівський смак” та “Вікторія”. Переможцем фінального матчу виявилися “Агронівці”.

– Груповий етап, там, можна сказати було легше, а вже починаючи з чвертьфіналу прохідних ігор не було. Про це свідчать рахунки в один м’яч, в два м’ячі розриву, при чому в всіх іграх майже вже навиліт, – каже  гравець команди “Агрон”, переможець V турніру з міні-футболу пам’яті Юрія Науменка Ростислав Ціх.

“Вікторії” дісталося срібло. В боротьбі за бронзу п’ятого турніру пам’яті Юрія Науменка виграв “Вікінг”, який був переможцем цього змагання попереднього разу. Нагородили також кращих гравців.