додому Новини П’ятьом тернополянам присвоїли звання «Почесний громадянин міста Тернополя»

П’ятьом тернополянам присвоїли звання «Почесний громадянин міста Тернополя»

1224

П’ятьом тернополянам, чотирьом з яких посмертно, присвоєно звання «Почесний громадянин міста Тернополя». Відповідне подання вніс очільник Тернополя Сергій Надал на сесії міської ради та підтримали депутати. Також четверо тернополян нагородили відзнаками, а іменні стипендії отримав 81 випускник. Тривала сесія менше години. На розгляд депутатів було винесено всього 8 проектів.

Ще четверо осіб отримають відзнаку Тернопільської міської ради за вагомий внесок в розвиток науки, економіки, культури і мистецтва, та активну благодійну та громадську діяльність. Серед них: Михайло ДАНИЛЮК – начальник Управління Державної казначейської служби України у м. Тернополі Тернопільської області в період з 2011 по 2018 р.р., Олеся ГУДИМА – художник, літератор, Олена ЯКИМЧУК – доцент судинної хірургії кафедри №1 ТДМУ ім. І.Я. Горбачевського, хірург, Оксана ЧИЖ – лікар медицини невідкладних станів в Центрі екстреної медичної допомоги медицини катастроф.

Далі на розгляд депутатів було винесено проект рішення про призначення іменних стипендій в галузі освіти для обдарованих дітей. Міський голова вручив кращим випускникам сертифікати на отримання стипендій. Окрім того, на сесії були розглянуті й інші питання.