додому Новини П’ята черга мобілізації буде втричі меншою, аніж попередні

П’ята черга мобілізації буде втричі меншою, аніж попередні

716

vlcsnap-2015-04-28-14h19m37s32П’ята черга мобілізації в Україні уже почалася. Відбір на службу військовозобов’язаних чоловіків зокрема триває й на Тернопільщині. Скільки і куди призиватимуть, у обласному військкоматі – не розголошують. Орієнтують, що нова мобілізаційна хвиля буде приблизно втричі меншою, аніж попередні. Тож якщо раніше до виконання планового завдання в нашій області не дотягували, тепер військовий комісар сподівається, що мобілізація пройде нормально.

– Згідно розпорядження голови обласної державної адміністрації завдання поставлено до кожного голови районної державної адміністрації, до кожного голови сільскої ради, до кожного мера міста, тому, я думаю, що визначене планове завдання буде виконано своєчасно, якісно і нам не буде соромно за нашу Тернопільську область, – розповідає військовий комісар Тернопільського обласного військкомату Володимир Катинський.

Повістки на проходження медкомісії військовозобов’язаним уже роздають. Військовий комісар запевнив, що мобілізовуватимуть лише здорових чоловіків, придатних до служби фізично і психологічно.

– Здійснюється планомірне оповіщення також по підприємствам, установам і організаціям, які так само мають мобілізаційні ресурси, тому я думаю, що навіть ці підприємства, установи і організації подадуть від загальної кількості військовозобов’язаних бо-дай 10%, то планове завдання буде виконано ще з резервами, – каже Володимир Катинський.