Головна Головні П’ять сільських територіальних громад Зборівського району виявили бажання приєднатись до Тернопільської ОТГ

П’ять сільських територіальних громад Зборівського району виявили бажання приєднатись до Тернопільської ОТГ

1250

П’ять сільських територіальних громад Зборівського району виявили бажання приєднатись до Тернопільської ОТГ. За такі проекти рішень голосували депутати на черговій сесії міської ради 5 жовтня. До Тернопільської міської територіальної громади приєдналися селища: Курівці, Малашівці, Чернихівці, Кобзарівка, та Городищенці.

Нині створили робочу групу, яка займеться підготовкою проектів рішень щодо добровільного приєднання територіальних громад, підготовки пропозицій для проектів бюджету та визначення пріоритетних напрямків.

Далі схвалений проект рішення «Про добровільне приєднання до Тернопільської міської територіальної громади» подадуть для отримання висновку Тернопільської обласної державної адміністрації щодо законності прийнятих рішень.

Коментарі

3 КОМЕНТАРІ

  1. А де таке село «Городищенці» є?

  2. ЛЮДИ!!!!! ЗБОРІВЧАНИ!!!!! тікайте від Полтінніка, поки ще не пізно! будете плакати гіркимим сльозами за те, що дозволили цим аферистам вас обманути: землю і водойми ці “липкорукі”
    вмомент загарбають і розпродадуть! що дітям залишите? задумайтеся, чому жодне село з тих, які межуют з “файним містом”, не погодилося на створення з ним громади? може їхні жителі більше бачать, більше знають і довіри до солоденьких обіцянок не ймуть? тому й рішили “файні” розвести вас!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here