додому надзвичайне П’ять пожеж за вихідні сталося на Тернопільщині

П’ять пожеж за вихідні сталося на Тернопільщині

465

index15 пожеж за вихідні сталося на Тернопільщині. Горіли сміттєзвалище у Шумському районі, житловий будинок у Заліщиках, автомобіль “Рено Трафік” у Підгайцях та господарська будівля на Зборівщині. На щастя обійшлося без жертв.

У неділю ввечері, 23 листопада, у Тернополі сталась пожежа на складі на вулиці Бродівська. Спочатку загорілася покрівля складського приміщення, а полум’я охополо 70 квадратних метрів даху. Полум’я швидко поширювалось, розповсюджуючись внутрішньою поверхнею покрівлі, охоплюючи все більшу площу. Рятувальникам все ж вдалося загасити вогонь. Ніхто не постраждав. Пожежею знищено покрівлю складу на площі 400 м.кв. та близько 20 міжкімнатних дверей, які зберігалися а складі. Ймовірна причина пожежі – коротке замикання електромережі.

– До гасіння пожежі залучили 4 відділення пожежно-рятувальної служби. Для ліквідації осередків горіння рятувальникам довелося провести жемонтаж покрівлі споруди на площі 400 метрів квадратних. Завдяки професійним діям вогнеборців вдалося врятувати складське приміщення площею більше 5 тисяч метрів квадратних, – розповіла помічник начальника управління ДСНС України в Тернопільській області Ірина Крупа.