![Без названия](https://tv4.te.ua/wp-content/uploads/2024/01/bez-nazvanyia-6.jpg)
Під час морозів пункти незламності на Тернопільщині працюватимуть цілодобово. Знайти найближчий до вас пунтк незламності можна через додаток Дія.
Через різке зниження температури пункти незламності в області переведуть з режиму готовності до цілодобової роботи. Про це повідомляє Тернопільська обласна військова адміністрація.
«У пунктах незламності можна буде зігрітися, зарядити телефон, скористатися інтернетом та випити чаю. Всі пункти забезпечені генераторами», — йдеться в повідомленні.
Мапа з розташуванням пунктів незламності доступна в застосунку “Дія”. Її можна завантажити для перегляду офлайн.
З актуальним переліком пунктів незламності можна ознайомитися тут.