Головна суспільство Психологічну та соціальну допомогу постраждалим у Києві та їх сім’ям надають в...

Психологічну та соціальну допомогу постраждалим у Києві та їх сім’ям надають в “Карітасі”

326

Психологічну та соціальну допомогу постраждалим у протистояннях у Києві та їх сім'ям  надають в благодійному фонді "Карітас". Там діє відповідний проект за підтримки чеських партнерів з міста Оломоуц. Людей просять звертатися за допомогою на вулицю Замонастирська,1 у Тернополі.

Більше місяця психологічно допомогають постраждалим на майдані в благодійному фонді "Карітас". Тут спільно з чеськими партнерами з міста Оломоуц реалізовують однойменний проект. Допомогу отримали вже з десяток людей, в кожного своя історія, каже отець Андрій Марчук.

– Дуже шкода тих людей, слухаючи їх розмови стає моторошно. А моментами охоплює страх. Наскільки велику мужність, наскільки велику сміливість мали люди, які були неготові до тих подій і проявили себе, – говорить генеральний директор Тернопільського благодійного фонду "Карітас" отець Андрій Марчук.

В рамках проекту допомогу постраждалим на майдані в Києві та їх сім'ям надають психолог та соціальний працівник.

– Консультації ми провдимо як в приміщенні благодійного фонду "Карітас", також ми можемо виїжджати при потребі за місцем проживання. Ми відвідуємо і лікарні, в нас є декілька потерпілих, які перебувають в психіатричній лікарні Тернополя, ми також до них приходимо, відвідуємо їх, спілкуємося з ними для того, щоб вони відчували підтримку з боку інших, – розповідає психолог проекту допомоги постраждалим під час подій на Євромайдані Галина Гураль.

– В рамках цього проекту також передбачені кошти на придбання медичного обладнання для лікарні швидкої допомоги в Тернополі. Тому особи, які потребують медичної допомоги, можуть безпосередньо звертатися в лікарню швидкої домопоги в Тернополі, – каже соціальний працівник проекту допомоги постраждалим під час подій на Євромайдані Наталя Масник.

Крім психологічної допомоги, постраждалі зможуть отримати й соціальну підтримку.

– Частково ми можемо забезпечити одягом, взуттям, продуктами харчування. Так само ми робимо супровід людей, які постраждали на майдані, їх родичів. Займаємося пошуком постраждалих, які потребують допомоги. Ми звертаємося, може люди знають таких людей, то щоб скеровували до нас в благодійний фонд "Карітас", – говорить Наталя Масник.

Постраждалі на майдані в Києві можуть отримати психологічну і соціальну допомогу в благодійному фонді "Карітас", що на вулиці Замонастирська,1 в Тернополі з понеділка до п'ятниці з 9 до 17 години.

 

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here