додому суспільство Психологічну допомогу після масових вбивств надає у Тернополі психологічна служба майдану

Психологічну допомогу після масових вбивств надає у Тернополі психологічна служба майдану

852

Психологічна служба Майдану надає безкоштовну психологічну допомогу після масових убивств. Допомагають учасникам протесту з обох сторін: (Майдан, Антимайдан, міліція, волонтери тощо), постраждалим після силового протистояння та членам сімей, які пережили насильство. Психологічну допомогу пропонують і у Тернополі.

Штаб надання безкоштовної психологічної допомоги у Тернополі.
Будинок профспілок. вул. Танцорова, 51. 7-ий поверх.
098-804-56-74 – Владислав
067-999-84-52 – Марія
096-864-22-17 – Ольга
Координатор в Тернопільській психоневрологічній лікарні:
067-494-24-28 Косовська Леся Володимирівна

Усіх лікарів-психотерапевтів, психологів, які можуть надавати психологічну допомогу людям, які справді її потребують, просять зголошуватись за номером 097 317-24-57.

Польовий штаб з надання психологічної допомоги у Тернополі повноцінно запрацює уже завтра, 26 лютого, на сьомому поверсі Будинку профспілок, що на вулиці Танцорова, 51. Час прийому психологів і психотерапевтів у штабі поки що обмежений трьома годинами, проте люди можуть звертатись у психоневрологічну лікарню до координатора.

– Від сьогодні вже є можливість отримати психологічну допомогу. На базі польового штабу будуть чергування кожного дня з 17-ої до 20-ої години, по двоє психологів-психотерапевтів буде чергувати. А також в лікарні працює мультидисциплінарна бригада, в яку входить лікар-психіатр, психолог, психотерапевт і ми можемо надати максимальну усю можливу як стаціонарну, так і ребілітаційну допомогу, – розповідає обласний психотерапевт, голова обласного осередку Української спілки психотерапевтів Олег Гуковський.

Фахівці Української спілки психотерапевтів працювали на Майдані. У них є досвід повернення учасників і свідків подій до повноцінного життя.

– В нас є налагоджений зв'язок з Київською психологічною службою допомоги майдану, з керівниками спілки у Львові. Відповідно ми переймаємо максимально їх досвід, щоб забезпечити на місцевому рівні максимально повне надання психологічної допомоги, – каже Олег Гуковський.

Лікарі наголошують усім, хто важко переживає події в Україні, на необхідності спілкуватись із людьми, шукати розради, не вживати алкоголю та розмовляти про свої відчуття, не тримати горе в собі, не відмовлятись від допомоги інших. Психологи  і психотерапевти просять долучатись до цієї роботи і священиків. 

Також тернополяни які зараз знаходяться в Києві, можуть звернутись у службу взаємопідтримки, що діє щодня 20:00. Збір при вході у колонну залу КМДА.