додому Новини Призовників відправлятимуть у державну прикордонну службу

Призовників відправлятимуть у державну прикордонну службу

617

vlcsnap-2016-06-06-16h25m59s279Триває призов. Цього тижня завершують відправку в Державну службу спеціального транспорту України. Призовників відправлятимуть в подальшому служити у нацгвардію та державну прикордонну службу.

– Прикордонники, ті, які служили в Західних регіонах, виїжджають на Схід для охорони там державного кордону, а тут необхідно, щоб їх місця замінити чи заповнити, якраз от в навчальний підрозділ відправляються молоді люди-призивники для проходження підготовки і далі будуть відправлені, в основному, західні або південні кордони, – розповідає військовий комісар Тернопільського обласного військкомату Володимир Катинський.

Продовжується і набір на військову службу за контрактом, зокрема в місцеву артилерійську бригаду. У військкоматі нагадують про вільні вакансії.

– І командири відділень, і номера обслуг, і командири гармат, а також абсолютно цивільні спеціальності – це водії (порядка 300), це і кухарі, це і зв’язківці, є посади такєлажніків, а також, я ще раз наголошую, 4 посади артистів різних категорій, які проходитимуть службу в військовому оркестрі, – каже Володимир Катинський.