додому Головні Призовник впав із будівлі збірного пункту Тернопільського обласного військового комісаріату

Призовник впав із будівлі збірного пункту Тернопільського обласного військового комісаріату

677

Нещасний випадок у Тернополі. Із вікна Тернопільського обласного військового комісаріату впав призовник, який, як стверджують в установі, намагався втекти. Подію розслідує поліція, триває також власне службове розслідування.

Призовник впав із будівлі збірного пункту Тернопільського обласного військового комісаріату 20 травня увечері. Відомо, що його доставили туди того ж дня ще вранці. Десь близько вісімнадцятої він вчергове вийшов в туалет, розповідають працівники військкомату, а за кілька хвилин почули глухий звук.

Попередньо встановлено, що призовник Бережанського об’єднаного міського військового комісаріату, намагався самовільно залишити призовний пункт і спробував спуститися з п’ятого на перший поверх будівлі по карнизу. Хлопець зірвався та впав на дах сусідньої будівлі. Внаслідок цього – отримав травми різного ступеню тяжкості. Наряд по збірному пункту надав постраждалому першу медичну допомогу. Його транспортували лікарні.

Відомо, що призовник, якого звати Олег, до 2015 року мав право на відстрочку з різних причин. А далі в військовий комісаріат не з’являвся. Як тут стверджують, ухилявся від проходження військової служби.


Військовим комісаром Тернопільського обласного військового комісаріату призначено службове розслідування для з’ясування причин інциденту.

За даним фактом відкрито кримінальне провадження, передбачене ч.1 ст.120 ККУ, санкція якої передбачає покарання у вигляді позбавлення волі строком до 3 років.