додому Головні Призов на строкову військову службу на Тернопільщині продовжується

Призов на строкову військову службу на Тернопільщині продовжується

666

vlcsnap-2016-05-23-16h24m33s268Призов на строкову військову службу на Тернопільщині продовжується. Військовослужбовці у черговий раз запевнили, що строковиків до бойових дій не залучатимуть. Проте тих, хто ухиляється від військової служби, далі очікують неприємності. Як приклад, такі громадяни не зможуть займати державні керівні посади.

– Ті, до кого не надійшли повістки, зобов’язані прибути у військові комісаріати для проведення медичного огляду, в першу чергу, для того, щоб не було потім юридичних колізій. З нашими громадянами якщо, не дай Боже, буде таке питання, як ухилення від військової служби, то в подальшому, під час проведення спеціальної перевірки, яка здійснюється через військові комісаріати, громадяни в подальшому не зможуть займати відповідні державні керівні або інші посади, – говорить військовий комісар Тернопільського обласного військкомату Володимир Катинський.

Цього тижня відправлятимуть новобранців у вівторок, у середу і четвер. У травні вони поповнять ряди Збройних сили України, а з першого червня служитимуть у Національній гвардії України, прикордонних військах та у державній службі спеціального транспорту.

– Ще раз повторюю для новостворених громад, для голів сільських рад. Не лякайте людей. Наші герої мають вчитись захищати нашу Україну, вчитись в навчальних центрах. Вчитись будувати захист держави. Для цього всіх тих людей відправляють на строкову службу для того, щоб навчити якісно фахово захищати Україну, – каже Володимир Катинський.

Також у військкоматі запевнили наразі – мобілізації немає. Проте якщо ситуація на Сході погіршиться – це питання розглядатимуть ближче до осені.