Головна культура Приз міжнародного кінофестивалю у Гданську здобула українська документальна стрічка «Добровольці Божої чоти».

Приз міжнародного кінофестивалю у Гданську здобула українська документальна стрічка «Добровольці Божої чоти».

310

vlcsnap-2015-06-17-11h42m49s155Приз міжнародного кінофестивалю у Гданську здобула документальна стрічка «Добровольці Божої чоти». Фільм українських режисерів Леоніда Кантера та Івана Яснія здобув Приз глядацьких симпатій Міжнародного фестивалю документального кіно у польському Гданську. Фестивальна назва стрічки “Україна”.

“Добровольці Божої Чоти”, фільм про події в донецькому аеропорту та селищі Піски зняли тернопільський режисер Іван Ясній та його товариш Леонід Кантор. В документальному фільмі йдеться про оборону донецького аеропорту бійцями Добровольчого українського корпуса “Правий Сектор”. Серед головних героїв – тернопільські кіборги Богема та Гатило.

Автори «Добровольців» подавали платні заявки на понад дві сотні кінофорумів, у тому числі, і на Канський кінофестиваль. Гроші на це збирали під час показів фільму в Україні. Нагорода у Гданську – перша для фільму. Її отримав режисер Леонід Кантер.

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here