додому суспільство Привітала та нагородила TV-4 і міська влада

Привітала та нагородила TV-4 і міська влада

401

13 представників різних засобів масової нформації: радіо, телебачення та зв'язку привітала і міська влада. Серед нагороджених журналіст, власкор Національної радіокомпанії України Наталя Колтун.

Наталя Колтун, власкор Національної радіокомпанії України: "Специфіка радіо не складніша, як на телебаченні, єдина наша складність, – єдина наша складність, що ми повинні словом зобразити те, що телебачення показує на картинці, тобто в арсеналі радіожурнаіста набагато менше виразових засобів, але якось стараємось з цим впоратись".

За оперативне висвітлення важливих подій, вагомий внесок у розвиток місцевого мовлення та з нагоди Дня працівників радіо, телебачення та зв'язку, відзнаки міського голови отримали і працівники телекомпанії ТV-4. Ярослав Мудрий на посаді інженера трансляції працює майже 20 років.

Ярослав Мудрий, інженер трансляції телекомпанії "TV-4": "Телебачення – дійсно командна робота, але сьогодні у цей святковий день хотілося б згадати тих людей, які залишаються за кадром, – це технічні працівники, оператори, монтажери, відеоінженери, які багато прикладають своєї праці і репортаж, чи новини, чи кліпи не вийдуть без праці технічних технічних працівників. Хотілося б їм побажати здоров'я, сімейного затишку і успіхів у дуже нелегкій, але відповідальній праці.