додому Головні Присвоїти “Героя України” посмертно Богдану Шевчуку закликають рідні військового

Присвоїти “Героя України” посмертно Богдану Шевчуку закликають рідні військового

724
Присвоїти Богдану Шевчуку звання “Герой України” посмертно. З таким закликом зареєстрували петицію рідні військового з Тернополя. У Збройних Силах України, прямісінько “на нулі” хлопець служив з першого дня повномасштабної війни. Загинув військовий 26 липня 2023 року від кулі російського снайпера на Луганщині. За словами родичів захисника, Богдан Шевчук заслуговує увійти в історію країни як вірний син, який завжди був готовий нищити ворога і відстоювати інтереси Батьківщини.
Наталя Шевчук, мама загиблого військовослужбовця Богдана Шевчука, ділиться: “Він мені сказав, а хто піде, як не ми, молоді хлопці. Часто його відпускали? Він приїжджав лише один раз – 8 березня”.

У Збройних Силах України, прямісінько “на нулі” покійний тернополянин Богдан Шевчук служив з першого дня повномасштабної війни. Загинув Богдан 26 липня 2023 року від кулі російського снайпера на Луганщині.

Пані Наталя продовжує: “Мені 27 передзвонив командир і сказав, шо сталась біда. Я зразу запитала в якому він госпіталі, а він: “Ні, снайпер”. Його вбили, його більше немає”.

Рідні хлопця кажуть, Богдан вартий звання “Герой України” Бо не ховався, а попри страх – сам пішов на захист країни. Тому із закликом дати тернополянину звання посмертно нещодавно зареєстрували петицію.

Для того, щоб підтримати електронну петицію про присвоєння Богдану Шевчуку “Героя України”, необхідно авторизуватися на Офіційному інтернет-представництві Президента України, або через мобільний застосунок “Дія”.

Станом на 8 вересня, петиція набрала близько 15 000 голосів з 25 000 необхідних. Збір підписів триває до 10 листопада.