додому духовність Приступити та помолитися до мощей Миколая Чарнецького можна буде в Тернополі

Приступити та помолитися до мощей Миколая Чарнецького можна буде в Тернополі

536

З 11 до 15 грудня мощі Миколая Чарнецького перебуватимуть в храмі Матері Божої Неустанної Помочі, що на бульварі Данила Галицького. Там відбуватимуться й реколекції, які виголошуватиме настоятель спільнот Редемптористів в Львівській провінції отець Ігор Колісник.

Аби належно підготуватися до величного свята Різдва Христового в Тернопільських греко-католицьких храмах проводять реколекції. В церкві Матері Божої Неустанної Помочі, що на бульварі Данила Галицького в Тернополі духовні науки розпочнуться 11 грудня. В храмі перебуватимуть мощі блаженного Миколая Чарнецького.

Отець Василь Ліниця, настоятель храму Матері Божої Неустанної Помочі: "З 11 до 15 грудня в нашому храмі будуть відбуватися реколекції, будуть мощі Блаженного Миколая Чарнецького. В середу, 11 грудня, ввечері о 17.45 буде зустріч мощей Миколая Чарнецького. Реколекції буде провадити наш головний настоятель отець ІгорКолісник".

Під час реколекцій можна буде посповідатися та приступити до Святого Причастя. В п'ятницю, о 18:00, відправлять Святу літургію, виголосять третю реколекційну науку, а о 19 годині відбудеться молебний чин на оздоровлення з помазанням олією, прикладеною до мощей Миколая Чарнецького.

Отець Василь Ліниця, настоятель храму Матері Божої Неустанної Помочі: "В суботу, 14 грудня, об 11 годині передбачена зустріч для наших немовлят, для наших батьків, щоб вони також мали можливість прийти і зі своїми дітьми молитися, черпати цієї духовної сили для виховання свої дітей. Ввечері о 18 годині передбачена зустріч для наших подружніх пар, щоб також вони скористали цієї нагоди приготування до Різдва і буде віднова подружньої обітниці".

Завершаться реколекції в неділю, 15 грудня, святі літургії відправлять о 6.30, 7.30, 9.30 та 11.30.

Отець Василь Ліниця, настоятель храму Матері Божої Неустанної Помочі: "Ми всі з Вами зараз знаходимося в такому нелегкому часі. Кожне християнське серце порушене тими подіями, які відбуваються в нашій державі. Тому я заохочую, щоб ми не дозволили собі, щоб в наше серце закралася якась ненавість, якась гордість, зухвалість. Але щоб ми молитвою в такий спосіб подолали всі труднощі, які переживає наша держава".