Головна суспільство Приміщення для музею Майдану готовий надати Тернопільський кооперативний коледж

Приміщення для музею Майдану готовий надати Тернопільський кооперативний коледж

250

Приміщення для музею Майдану готовий надати Тернопільський кооперативний коледж. Тимчасово, допоки питання не буде вирішене на міському чи обласному рівні, студенти та адміністрація коледжу пропонують виділити кімнату ради студентів поблизу куточка героя Небесної сотні Назара Войтовича. Крім того, студенти – дизайнери власними силами готові оформити експозицію музею.

Майданівець Сергій ще минулого тижня продемонстрував речі, які привіз з київського майдану до Тернополя. Аби реалізувати мрію – організувати в Тернополі музей Майдану, необхідне, насамперед, приміщення. Цю інформацію почули і в Тернопільському кооперативному коледжі.

– Я надзвичайно хотів би подякувати нашому телебаченню ТV-4 за те, що вони вміють підняти такі теми, які актуальні та надзвичайно потрібні, я також побачив цей репортаж – про зустріч з Сергієм – активним учасником майдану, і він привіз ці речі з столиці. Наступного дня у себе в коледжі ми обговорили цю тему і вирішили прийняти цю пропозицію, – розповів директор Тернопільського кооперативного торговельно-економічного коледжу Василь Мулярчук.

Музей Майдану надзвичайно необхідний, переконаний Василь Мулярчук. Тому допоки питання буде обговорюватись на обласному чи міському рівні, студенти та адміністрація коледжу готові надати для музею приміщення – кімнату студради поблизу куточка Героя Небесної Сотні Назарія Войтовича. Крім того студенти-дизайнери готові самостійно оформити експозицію.

– Крім того, ми готовим таких фахівців як дизайнерів, і ми готові надати допомогу в створенні експозиції, і всі моменти по встановленні цього музею ми готові сприяти. А далі ми будемо також звертатись і підтримуємо цю пропозицію, до міської, до обласної влади, щоб такий музей все таки на теренах Тернополя був, – каже Василь Мулярчук.

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here