додому Новини Прикраси із гільз: у Тернополі жінка оригінальним способом волонтерить

Прикраси із гільз: у Тернополі жінка оригінальним способом волонтерить

978

Прикраси з гільз вже три місяці поспіль виготовляє тернопільська військова волонтерка Ольга Данченко. Готові вироби жінка обмінює на донати для однієї з бригад, де служить її коханий. На потреби бійців завдяки прикрасам вдалося зібрати вже близько ста тисяч гривень. Як вдалося реалізувати таку ідею – дивіться далі.

  • Сама жінка з 2014 року активно займається волонтерством. Тоді здебільшого допомагала дітям сиротам. А вже після 24 лютого 2022 року Ольга організовувала плетіння маскувальних сіток для військових, пошук необхідної амуніції та одягу.

Вже третій місяць Ольга разом із батьком хлопця та майстром виробляють прикраси з бойових гільз, які передають військовослужбовці з прифронтових територій. Готові вироби продають за донати, які спрямовують на потреби бійців 67 бригади.

А ось ідея створювати такі прикраси з’явилась у волонтерки, коли побачила фото каблучки з гільзи в Інтернеті. Тоді Ольга зробила такі вироби для знайомих, які теж займаються благодійністю, щоб подякувати за їхню невтомну працю.

У планах волонтерки створити нову колекцію футболок для дівчат. Каже, кожен, хто підтримує військових має знати, що доєднався до майбутньої перемоги.