![Знімок екрана 2023-06-09 о 17.37.22](https://tv4.te.ua/wp-content/uploads/2023/06/Знімок-екрана-2023-06-09-о-17.37.22-640x321.jpg)
Прикраси з гільз вже три місяці поспіль виготовляє тернопільська військова волонтерка Ольга Данченко. Готові вироби жінка обмінює на донати для однієї з бригад, де служить її коханий. На потреби бійців завдяки прикрасам вдалося зібрати вже близько ста тисяч гривень. Як вдалося реалізувати таку ідею – дивіться далі.
- Сама жінка з 2014 року активно займається волонтерством. Тоді здебільшого допомагала дітям сиротам. А вже після 24 лютого 2022 року Ольга організовувала плетіння маскувальних сіток для військових, пошук необхідної амуніції та одягу.
Вже третій місяць Ольга разом із батьком хлопця та майстром виробляють прикраси з бойових гільз, які передають військовослужбовці з прифронтових територій. Готові вироби продають за донати, які спрямовують на потреби бійців 67 бригади.
А ось ідея створювати такі прикраси з’явилась у волонтерки, коли побачила фото каблучки з гільзи в Інтернеті. Тоді Ольга зробила такі вироби для знайомих, які теж займаються благодійністю, щоб подякувати за їхню невтомну працю.