Головна надзвичайне Прикраси та гроші – аби зняти з сім’ї пороби

Прикраси та гроші – аби зняти з сім’ї пороби

477

indexАби зняти з родини пороби та прокляття, 28-річна тернополянка віддала двом незнайомим жінкам золоті прикраси та гроші. Коли ж зрозуміла, що мала справу із шахрайкими –  звернулась за допомогою до міліції.

Потерпіла розповіла, що обідньої пори поверталася додому. Дорогою її перестріла невідома жінка віком 50 років. Вона запитала у тернополянки, котра година, таким чином зав’язала розмову. Старша жінка почала залякувати потерпілу, що на її сім’ю наведені пороби, і невдовзі у них розпочнуться серйозні проблеми. Вона запевнила тернополянку, що допоможе їй, і запропонувала відійти у спокійніше місце, де їм ніхто не заважатиме. В цей час до них підійшла дівчина, яка підіграла зловмисниці.

ЧИТАТИ ТАКОЖ:   Тернополянка віддала шахрайкам гроші та золото за “порятунок сім’ї”

Далі все відбувалося за звичним шахрайським сценарієм. Жінки пообіцяли тернополянці «відвести» прокляття від її родини шляхом здійснення обряду відмолювання гріхів. А для того, щоб ритуал вдався, потерпіла повинна зняти з себе усі прикраси та поставити їх у гаманець. Тернополянкавиконала усі вказівки «рятівниць» і незчулася, як залишилася без грошей та прикрас.

За даним фактом відкрито кримінальне провадження за статтею 190 Кримінального кодексу України (Шахрайство). Правоохоронці розшукують лиходійок.

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here