Головна Новини Прийом документів на призначення субсидії під час неопалювального періоду у Тернополі триває

Прийом документів на призначення субсидії під час неопалювального періоду у Тернополі триває

365

vlcsnap-2014-08-14-14h18m13s230Прийом документів на призначення субсидії під час неопалювального періоду у Тернополі триває. Документи необхідно приносити в управління соціальної політики, що знаходиться на вулиці Лисенка. Змін в отриманні субсидій немає. Сім’я може одночасно отримувати і субсидію і компенсацію за комунальні послуги. Прийом документів для призначення субсидії не обмежений у часі.

Зараз субсидію на комунальні послуги у Тернополі отримує  до 3 тисяч сімей. У попередні роки, як тільки починався опалювальний період, ця кількість зростала до понад 5 тисяч. В управлінні соціальної політики прогнозують, у зв’язку із здорожчанням тарифів на газ, тепло, гарячу воду претендувати на субсидії буде значно більше тернополян. Зараз подати документи на отримання субсидії можна безпосередньо в управління соціальної політики, що знаходиться на вулиці Лисенка, 8. З жовтня документи прийматимуть також у ЖЕКах.

– Сім’я подає заяву, подає довідку про склад сім’ї, довідку про доходи, заповнює у нас тут в управлінні або в ЖЕКу декларацію про доходи – це документи за встановленим зразком. Ці документи здаються в управління і наші фахівці призначають субсидії, – розповідає в.о. начальника управління соціальної політики Тернопільської міськради Володимир Сулима.


На субсидії можуть претендувати усі тернополяни, в яких загальна сума сплати за комунальні послуги перевищує 15% від доходу сім’ї. Якщо у помешканні є непрацездатні громадяни, то плата за послуги не має перевищувати 10 відсотків середньомісячного загального доходу. Окрім цього є й винятки, коли субсидію не нарахують.

– Сім’я не може мати право на субсидію, якщо вона протягом року придбала автомобіль, або придбала квартиру або ще інші положенням, порядком нарахування речі, коли субсидія не призначається. Важливо, коли сім’я свідомо не вказує усі свої доходи. У нас є відділ соціальних інспекторів, які пізніше такі речі виявляють  і тоді субсидія призупиняється і проводяться нарахування, – каже Володимир Сулима.

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here