додому Головні Прийняти дітей-сиріт на Різдвяні свята просять волонтери мешканців Тернопільщини

Прийняти дітей-сиріт на Різдвяні свята просять волонтери мешканців Тернопільщини

1524

«Прийми дитину на свята у родину». Волонтери, просять мешканців області запросити до себе на Різдвяні свята дітей-сиріт. Для цього потрібно, найперше – це бажання, друге – заповнити анкету і додати дві довідки. Боятися цих формальностей не варто, волонтери гарантують підтримку та супровід під час участі у програмі.

Здійснити мрію дитини-сироти може кожен. Для цього необхідно запросити її до себе на період Різдвяних свят. Саме так, вважає організатор програми “Запроси дитину на свята у родину”, Ірина Вакалюк.

-Сама програма має на мені подарувати діткам, які виховуються у інтернатних закладах, тобто, це діти які позбавлені батьківського піклування, подарувати їм увагу, турботу у період новорічно-різдвяних свят.

Найперше, що для цього потрібно – це бажання, друге – заповнити анкету, а також представити дві довідки. Боятися цих формальностей, розповідає пані Ірина, не варто, волонтери гарантуватимуть підтримку та супровід під час участі в програмі.

-Можна завітати на сторінку нашого фонду “Майбутнє сиріт”, там є акція “Запроси дитину, можна у “Фейсбуці”, треба буде завантажити анкетку, заповнити її. Потрібно обов’язково батькам принести документи, які будуть слугувати безпекою дитини, документи про судимість, довідка із псих-лікарні і нарко-диспансера, тобто, що вони там не стоять на обліку.