додому суспільство Прийом документів на призначення субсидії у Тернополі розпочнуть з 10 жовтня

Прийом документів на призначення субсидії у Тернополі розпочнуть з 10 жовтня

432

Прийом документів на призначення субсидії під час опалювального сезону у Тернополі розпочнуть з 10 жовтня. Проте збирати усі довідки радять вже зараз. Документи необхідно приносити в управління соціальної політики, що знаходиться на вулиці Лисенка, 8, або у ЖЕКи. Прийом документів для призначення субсидії у часі не обмежений. Проте хто документи подасть швидше, швидше й отримає допомогу держави у сплаті комунальних послуг.

Якщо загальна сума оплати за комунальні послуги перевищує 15%від доходу сім'ї – ви можете претендувати на житлову субсидію. Для сімей, які складаються лише з непрацездатних людей, відсотковий поріг ще нижчий – 10%. Звернутися необхідно в управління соціальної політики Тернопільської міськради або у ЖЕКи. На місці потрібно буде оформити заяву та декларацію про майновий стан.

Марія Чашка, начальник управління соціальної політики Тернопільської міськради: "Необхідно власнику житла особисто підійти до нас, взяти з собою паспорти, ідентифікаційні номери усіх зареєстрованих у житловому приміщенні членів сім'ї, будинкову книгу, якщо є пенсіонери, то пенсійні посвідчення або посвідчення, які підтверджують пільгу. Якщо є непрацездатні особи, то їх трудові книжки. А також обов'язково довідки про доходи усіх працездатних членів сім'ї за останні шість місяців, що передують місяцю зверненню".

Сім'я може отримати житлову субсидію, навіть якщо у ній є людина, яка тимчасово не працює, але зареєстрована у центрі зайнятості. Хоча в управлінні соціальної політики кажуть, ситуації бувають різні, тому остаточне рішення приймає спеціальна комісія.

Марія Чашка, начальник управління соціальної політики Тернопільської міськради: "Згідно із законодавством, люди, які є працездатного віку і не працюють, не зареєстровані у центрі зайнятості, не мають права на отримання субсидій. Проте, життя дуже складне, бувають різні ситуації. Тому у нас при управлінні діє комісія з розгляду конфліктних ситуацій при призначенні субсидій. І в окремих випадках за рішенням цієї комісії субсидія може бути призначена".