Головна Новини Прихідний науковий табір для юних науковців стартує у Тернополі з 13 червня

Прихідний науковий табір для юних науковців стартує у Тернополі з 13 червня

377

vlcsnap-2016-06-09-15h49m36s442Прихідний науковий табір для  юних науковців стартує у Тернополі з 13 червня. Тут школярі матимуть змогу  сприйняти науку крізь призму гри. Саме таким чином будуть проходити заняття у таборі. Дітей розподілять на вікові групи і займатимуться з ними вчителі, майстри хенд-мейду та навіть волонтер Корпусу Миру. Для участі у таборі треба заповнити заявку, яку приймуть у приміщенні Молодої Просвіти на вул. Йосипа Сліпого, 3.

Літній прихідний науковий табір для школярів у Тернополі діятиме з 13 червня до 1 липня. Під час занять діти будуть вправлятися у програмуванні, конструюванні, інженерії, робототехніці. У програмі заплановані також інтерактивна англійська з носієм мови, ігри та розваги. Дітей розподілять на дві групи. Старша уже набрана, а у молодшій – є вільні місця.

– Десять днів для дітей від 9 до 13 років і 5 днів для дітей від 6 до 8 років, – розказує директор молодіжного центру праці Ірина Нестюк.
Організатори табору “Молода Просвіта” та Молодіжний центр праці. Працюватимуть з дітьми педагоги та майстри з рукуділля і інші фахівці. Одним із вихователів буде волонтерка урядового агентства США Корпус Миру Нішат Мхамуд.

– Я була учителем в Америці і хочу так само працювати тут. Я хочу навчати інженерії, конструювання і англійської мови також, – каже волонтер Корпусу Миру Нішат Мхамуд.

Заявку на участь у таборі можна заповнити у приміщенні “Молодої просвіти” на вулиці Йосипа Сліпого, 3. Саме тут з 9 до 16год з перервами на обід та чаювання будуть проходити заняття.

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here