Головна Новини Пряники на Миколая для бійців АТО виготовляють студенти Тенопільського коледжу харчових технологій...

Пряники на Миколая для бійців АТО виготовляють студенти Тенопільського коледжу харчових технологій і торгівлі

921

vlcsnap-2015-12-09-18h19m54s773Пряники на Миколая для бійців АТО виготовляють студенти Тернопільського коледжу харчових технологій і торгівлі. Печиво синьо-жовтого кольору волонтери печуть у вільний час. Вони самі закупили продукти і придумали оформлення. Щоб підбадьорити воїнів, на пряниках пишуть слова вдячності та підтримки.

Впродовж двох років Тернопільський коледж харчових технологій і торгівлі допомагає воїнам АТО. Цього разу збирають гроші на придбання одягу, медакаментів, продуктів харчування, готують харчові набори, випікають великодні паски та пряники до дня Миколая. Волонтерською роботою студенти займаються у позаурочний час на гуртку ” Кулінарне мистецтво”. Продукти для пряного імбирного печива, яке має високу енергетичну цінність та довгий термін зберігання, вони закупили самі.

– Для приготування цих пряників ми використовували медове тісто та велику кількість прянощів. В цьому благодійному намірі ми хочем передати любов свою і віримо в перемогу наших захисників. Свої побажання миру, злагоди любові та перемоги ми адресуємо на пряниках, – розказує студентка ДВНЗ Тернопільського коледжу харчових технологій і торгівлі Ольга Мучинська.

– Підготували майже, приблизно, 750 пряників ми їх запаковуємо і передаємо на АТО. Добровільно знесли продукти, закупили що необхідне, дещо приносили з дому і вже виготовили 750 пряників. Планується тисячу, півтора, скільки зможемо до пятниці. Хочем зробити приємно нашим воїнам, – каже організатор гуртка ” Кулінарне мистецтво” Марія Левенець.

– Наш гурток ” Кулінарне мистецтво” працює уже декілька років, але активізували свою роботу з подіями, які є на Сході. Тому гуртківці “Кулінарне мистецтво” здійснюють такі благочинні дійства на протязі двох років. Залучені до такого благодійного внеску студенти технологічного та товарознавчого відділення і вони думають, що своєю роботою вони та творчою працею вони зігріють душі тим солдатам, які зараз в холоді і несуть перемогу до нас, – додає голова циклової комісії технологічних дисциплін Анна Горішна.

Імбирне печиво готують протягом тижня: замішують тісто, надають йому форми серця або рукавички, випікають, а потім прикрашають помадкою синьо-жовтого кольору. Готові пряники сортують у ящики і відправляють у Логістичний центр допомоги бійцям АТО. Така робота студентам дуже подобається, обіцяють продовжувати такі акції й надалі.

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here