додому благоустрій Проїзд вулицею Тролейбусна у Тернополі частково перекрили

Проїзд вулицею Тролейбусна у Тернополі частково перекрили

472

remontСьогодні проїзд вулицею Тролейбусна у Тернополі частково перекрили. Там, відповідно до програми капітальних ремонтів вулиць, почали ремонтувати пішохідну проїзну частини вулиці. Планують замінити бордюри, оновити тротуари, зелені зони, влаштувати мережі дощової каналізації, замінити основу і  покриття проїзної частини.

Через ремонт доведеться частково перекривати проїзд вулицею, однак одна смуга буде вільною для проїзду транспорту, обіцяють комунальники. Перекрити проїзд вулицею Тролейбусна повністю доведеться лише на час асфальтування дороги, втім до цього, згідно запланованого, дійдуть не швидше липня.

– Перекривається одна смуга, влаштовується мережа дощової каналізації на даній смузі, проводиться засипка і відновлення її покриття на місця земляних робіт, після цього переходиться на другу ділянку вулиці. Під час асфальтування дана ділянка буде перекрита повністю, для підготовчих робіт для асфальтування. Після асфальтування одна смуга буде відкрита для руху і перейдуть на інший бік вулиці, – розповідає головний інженер відділу технічного нагляду Тернопільської міської ради Ярослав Копча.