Головна суспільство Провокацією називає міський голова Тернополя сьогоднішні події біля міської ради

Провокацією називає міський голова Тернополя сьогоднішні події біля міської ради

319

Провокацією називає міський голова Тернополя сьогоднішні події біля міської ради. Люди, які прийшли на засідання сесії, могли спокійно без жодних проблем висловити свої зауваження і пропозиції, каже Сергій Надал. А те що події перейшли в силову і радикальну площину лише на користь російським ЗМІ, які тепер розповідають про штурм міської ради у Тернополі та дестабілізацію ситуації в Україні.

Все, що сьогодні відбувалося під час сесійного засідання, Сергій Надал називає провокацією. Російські ЗМІ активно поширили інформацію про штурм міської ради в Тернополі, і тим самим вкотре підкреслили дестабілізацію ситуації в Україні. Хто ж організував і кому такі події були вигідними нехай з'ясовує міліція, каже міський голова.

– Коли били мирне населення, а керівництво обласної міліції стояло збоку і на це не реагувало, то, я думаю, що це тепер без реагування не залишиться, вони будуть ставитися як від міської ради, так і від представників громадських організацій, які були побиті там невідомими людьми. Бо я маю інформацію, що було ряд людей затримано, в одного вилучено пістолет. Я хочу бачити, як це буде задокументовано і чи це знайде відображення в порушенні кримінальної справи. На це все хай дає відповідь міліція. Так само нехай шукають тих винних, хто понищив майно громади. Звичайно, ми відновимо ті вікна і двері, але компенсацію за це будуть робити ті, хто це зробив. З тої інформації, яка є це люди, які найняті кримінальними елементами. Думаю, що в найближчий час можна буде говорити про учасників і організаторів цих акцій, – вважає міський голова Тернополя Сергій Надал.

Усі проблеми, з якими сьогодні прийшли на сесійне засідання тернополяни, розглядатиме спеціально створена у міськраді комісія. Впродовж місяця кожне з озвучених людьми питань ще раз вивчать, якщо знайдуть порушення, попередні рішення депутатів скасують. Інформацію про результати роботи комісії оприлюднять вже на наступній сесії. Сьогодні ж на засіданні прийняли ряд важливих питань.

– Було прийнято зміни до бюджету міста, де були передбачені додаткові гроші на ремонт доріг, навчальних закладів, гроші на надання гарантій для отримання кредиту Європейського банку реконструкції і розвитку. Була прийнята схема санітарної очистки міста, яка ляже  в основу проведення конкурсу на збір і вивезення твердих і побутових відходів, це важливий документ, якого більшість міст немає, немав до сьогодні  і Тернопіль. Було прийнято ряд важливих господарських питань, – каже Сергій Надал.

Аби вшунувати пам'ять усіх, хто загинув в Другій світовій війні, 8 і 9 травня у Тернополі оголосили днями жалоби, відповідне рішення прийняли сьогодні на сесії . В місті не проводитимуть масових святкових заходів та приспустять прапори.

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here