додому надзвичайне Проводити пікети за певними адресами заборонили постановою Адміністративного суду Тернопільської області

Проводити пікети за певними адресами заборонили постановою Адміністративного суду Тернопільської області

405

– Є постанова Адміністративного суду Тернопільської області, якою заборонено проводити пікети на ряді адрес, зокрема однією з адрес є вулиці Валова, 11. Тому ми прийшли для того, щоби зачитати дану ухвалу і привести її у виконання. Але ще хочу додати, що дана ухвала виконувалася сьогодні протягом дня, зокрема вона була доведена до відома і представникам ВО "Батьківщина", і представникам ВО "Свобода". Дивлячись про чинність даної ухвали, то боржниками вона не виконується. Особам, яким ця ухвала була доведена, вона не виконується, а навпаки проводиться пікет, – розповів TV-4 начальник другого відділу державної виконавчої служби Тернопільського міського управління юстиції Роман Литвин.

За його словами дана ухвала відноситься до адрес: Валова,11, Шевченка – міська прокуратура, обласна прокуратура – Листопадова, Грушевського – обласна державна адміністрація і Степана Бандери – служба безпеки України.

– Державна виконавча служба виконує якраз дану постанову. На даний час ми хочемо ще раз повторно зачитати суть цієї ухвали, довести ще раз її до відома особам, до яких вона відноситься. У разі виконання ми будемо складати акти державного виконавця, які в подальшому будуть скеровані у правоохоронні органи за невиконання судового рішення, – каже Роман Литвин.