додому Новини Провести ніч у музеї пропонують тернополянам

Провести ніч у музеї пропонують тернополянам

617

vlcsnap-2016-05-16-18h28m20s436Провести ніч у Тернопільському обласному краєзнавчому музеї пропонують тернополянам. Гості побачать реконструкцію середньовічного бою, відвідають театралізовані тематичні екскурсії, візьмуть участь у квесті по залах музею та матимуть можливість переглянути фільм. Долучиться можуть всі охочі, вхід безкоштовний. Початок програми – о 20:00 17 травня (площа Героїв Євромайдану, 3).

До Міжнародного дня музеїв, що відзначається 18 травня, у Тернополі проведуть акцію «Ніч у музеї» з 17 на 18 травня. Початок о двадцятій годині. Таке дійство у місті відбудеться вперше. Організатори запевняють, для учасників підготували цікаву програму.

– Всі працівники музею дуже ретельно готуються вони підібрали тематичні костюми, відповідно до тої епохи в якій вони будуть працювати. Планується реконструкція бою середньовічного біля музею. Різні майстер-класи з різьби по дереву, розпису писанок. також буде бардівський вечір Олександра Смика. І на завершення в одинадцятій годині ми плануємо провести «Форт Буаярд», – каже організатор проекту, голова Молодіжної міської ради Тернополя Вероніка Дякович.