Головна Новини Протягом липня у Тернополі проходять спортивно-розважальні заходи “Спорт у кожному дворі”

Протягом липня у Тернополі проходять спортивно-розважальні заходи “Спорт у кожному дворі”

384

vlcsnap-2016-07-14-16h43m00s282Тернопільський міський центр фізичного здоров’я населення дбає про дозвілля маленьких тернополян у літній період. Протягом липня у місті проходять спортивно-розважальні заходи ” Спорт у кожному дворі”.  Естафети, спортивні змагання, майстер-класи, які інструктори та тренери спортивних секцій Тернополя проводять для дітей. На окремих вулицях таке дійство проходить у  визначені дні. Графік проведення спортивно-розважальних заходів “Спорт у кожному дворі” можна знайти на сайті Тернопільського міського центру фізичного здоров’я населення.

Протягом липня у різних мікрорайонах Тернополя проводяться спортивно-розважальні заходи «Спорт у кожному дворі». У такий спосіб Тернопільський міський центр фізичного здоров’я населення намагається привити дітям любов до спорту, а ще з користю та позитивом провести дозвілля. У програму спортивного свята входять: веселі естафети, розваги, перегони, майстер-класи, танцювальні розминки та багато іншого.

– Буде розказано про олімпійські ігри, вікторини, естафети, де вони можуть написати побажання для олімпійців і 8 серпня ми передамо нашій Національній олімпійській збірні наші привітання, – говорить директор Тернопільського міського центру фізичного здоров’я населення Галина Федорович.

Організатоки кажуть, що розважально-спортивний захід “Спорт у кожному дворі” набув неабиякої популярності. Щоразу дійство відвідує дедалі більше дітей. Ознайомитися з детальнішою інформацією про захід можна на сайті Тернопільського міського центру фізичного здоров’я населення.

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here