додому Головні Прославляють свій край та відроджують українські традиції співаки і танцюристи Васильковецької громади

Прославляють свій край та відроджують українські традиції співаки і танцюристи Васильковецької громади

656
Прославляють свій край та відроджують українські традиції. Мова про талановитих молодих танцюристів та співаків з Васильковецької громади. “Колорит” та “Джерело”. Артисти їздять з благодійними концертами, аби підтримувати їхніх рідних та односельчан, які воюють на фронті. Хлопці та дівчата таким способом збирають гроші та передають їх захисникам.
Через танець та пісні виховують патріотизм і дух єдності у Васильковецькій громаді. Під час війни учасники дитячо-танцювального ансамблю “Колорит” готують номери та виступають на благодійних концертах. Таким чином вони підтримують українських захисників на фронті. Гроші збирають для рідних та односельчан, які з перших днів стали на захист країни.

Виступають юні танцюристи в селах Васильковецької громади. Однак не обмежуються географією рідного краю. Народні танці у своєму виконанні показують українцям та іноземцям за кордоном України.

Валентина Лозінська, керівниця дитячо-танцювального ансамблю “Колорит”, коментує: “Нас гарно там зустрічали, що ми з України. І дуже дивувалися, що в нас війна, а діти такі були, знаєте, для глядачів вони життя несли”.

Минулого року учасники танцювального колективу зібрали для українських військових майже 300 тисяч гривень.

У Васильковецькій громаді не лише вміють добре танцювати, а й співати. У місцевому будинку культури репетицію проводять учасники народного фольклорно-етнографічного колективу “Джерело”.

Виконавці “Джерела” – це хлопці та дівчата віком від 16 до 25 років. У їхньому репертуарі пісні, які ще колись виконували січові стрільці.

Дивіться більше про те, як розвивають сферу культури у Васильковецькій громаді та як її мешканці підтримують військових – дивіться у програмі “Сільський календар” з Галиною Мацейків. Випуск вийде на телеканалі TV-4 у неділю, 17 вересня о 14:00.