додому Новини Просять присвоїти звання Героя України Вавелюку Володимиру, полеглому захиснику Донеччини

Просять присвоїти звання Героя України Вавелюку Володимиру, полеглому захиснику Донеччини

384

35-річному воїну Володимиру Вавелюку просять посмертно присвоїти звання Героя України.  Відповідну петицію зареєстрували на сайті Президента України.

Вавелюк Володимир був матросом військової частини А0878

“Володимир був призваний на службу 07.04.2022р. боронив нашу країну від загарбників, один рік один місяць двадцять п’ять днів, але 02.06.2023р. при виконанні навчальної стрільби з міномета калібру 82мм на полігоні біля міста Дружківка, відбулась детонація міни в стволі міномета, внаслідок чого отримав травми несумісні з життям.

Володимир зарекомендував себе, як хороший військовослужбовець. У кризових ситуаціях був здатний приймати швидкі та адекватні рішення, бо виконував обов’язки командира мінометного взводу. Користувався високою повагою серед своїх товаришів і командирів. В професійному відношенні був спроможний критично оцінювати різні ситуації і знаходити адекватне їх вирішення.

У Володимира залишилися, дружина, 12-річний син, друзі, родина.” – йдеться у тексті петиції.

Ознайомитися з текстом петиції та підписати можна за цим посиланням: https://petition.president.gov.ua/petition/212348?fbclid=IwAR3yimWE2fyi7lUF3wtx0N4yBYqhiu3m8aSLgG-Z16JBEdRo716xhykhTL8