додому Новини Просять посмертно присвоїти звання Героя України воїну з Кременеччини, полеглому під Авдіївкою

Просять посмертно присвоїти звання Героя України воїну з Кременеччини, полеглому під Авдіївкою

385

Відкрили петицію на сайті Президента України з проханням присвоїти звання Героя України (посмертно) солдату Бойку Василю Степановичу, уродженцю села Великий Кунинець, Кременецького району, Тернопільської області.

У травні 2022 року Василь вступив у ЗСУ. Він служив навідником. Пройшовши навчання, гідно виконував всі поставленні бойові завдання.

“Побратими та рідні відзначали його, як сміливого та мужнього воїна, справжнього захисника, Героя та патріота своєї країни.
Весь час перебував на Донецькому напрямку. 7 березня 2023 р. в районі населеного пункту Авдіївка, виконуючи чергове бойове завдання, внаслідок мінометно-артилерійського обстрілу отримав травми, несумісні з життям. До кінця квітня 2023 року вважався зниклим безвісти, 28 квітня його похоронили у рідному селі.

Він був справжнім воїном. Із честю виконував обов’язок щодо захисту своєї держави і до останнього подиху залишався вірним присязі, українському народові та Україні. Відстоюючи наше з вами право на життя у вільній Україні, він віддав своє. Це великий біль і втрата для всіх рідних і близьких”, – повідомляють автори петиції.