Головна Новини Прокуратуру Тернопільської області очолив Олександр Мартинюк

Прокуратуру Тернопільської області очолив Олександр Мартинюк

1052

vlcsnap-2015-06-30-17h27m17s109Кадрові зміни на Тернопільщині. Прокуратуру області очолив Олександр Мартинюк. Його колективу, владі і громадськості сьогодні представив заступник генерального прокурора України Анатолій Матіос.

Тридцятивосьмирічний Олександр Мартинюк народився в Борисові Ізяславського району. Закінчив юридичний факультет Ужгородського державного університету. Працював на посадах помічника, старшого помічника прокурора Ізяславського району, прокурором відділу та начальником відділу прокуратури Хмельницької області. Обіймав посади прокурора Ізяславського району, працював Шепетівським міжрайонним прокурором, міським прокурором Хмельницького, а останнім часом – заступником прокурора Хмельниччини.

Представити нового очільника приїхав заступник генерального прокурора України Анатолій Матіос, який запевнив: Олександр Мартинюк пройшов успішно співбесіду із заступниками генерального прокурора, кеірвниками профільних департаметів і управлінь, і лише після цього був рекомендований очолити прокуратуру Тернопільщини.

– З врахуванням усіх новел в законодавстві було прийняте рішення і наказом від 26 червня поточного року призначено прокурором області старшого радника юстиції Мартинюка Олександра Григоровича, вручаю вам посвідчення і бажаю плідних результатів, – говорить заступник Генерального прокурора України Анатолій Матіос.

– Служу українському народу.

Від місцевої влади слово для привітання надали лише голові Тернопільської облдержадміністрації Степану Барні. Той висловив сподівання на співпрацю.

– Немає винятків для нас. Чи це – працівник прокуратури, чи МВС, чи чиновник ОДА, чи лікар в якійсь лікарні. Для нас принципово показати, що ми здатні робити реальні зміни. Часу для цього в нас мало, а відповідальність висока, – говорить голова Тернопільської ОДА Степан Барна.

Вперше на представлення нового прокурора покликали представників громадських організацій Тернопільщини. Ті розповіли про те, чого досі вирішити не вдавалося: кумівство та корупція у владі і правоохоронних органах, бюрократія і порушення прав учасників АТО, відповідальність за рішення і вчинки.

– Ми можемо в своїй інституційній складовій багато один одному виказувати невдоволень чи зауважень з приводу поточної діяльності, але суспільство це не цікавить. Суспільство цікавить результат. Коли є невідворотність покарання і моментальна результативна реакція на ті питання, які дуже тривожать суспільство, – каже Анатолій Матіос.

Для того, аби діалог тривав і результат був, Анатолій Матіос рекомендував в обласній прокуратурі створити громадську раду.

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here