Головна суспільство Прокуратура вимагає повернути громаді та державі землю вартістю майже 500 тисяч гривень

Прокуратура вимагає повернути громаді та державі землю вартістю майже 500 тисяч гривень

418

Позов з вимогою скасувати незаконне рішення райдержадміністрації, яким та незаконно передала суб’єкту господарювання в оренду земельну ділянку, скерувала до суду прокуратура Підгаєцького району. Вона вимагає розірвати з орендарем договір та повернути землю у власність держави та територіальної громади.

Прокурорською перевіркою встановлено, що районна державна адміністрація, передаючи в оренду фермерському господарству земельну ділянку площею майже 30 га, вийшла за межі своїх повноважень, оскільки третина цієї землі являється власністю територіальної громади одного із сіл району і, відповідно, її розпорядником є сільська рада.

Окрім того зазначену земельну ділянку передали у користування без акту прийому-передачі, що є грубим порушенням вимог земельного законодавства. З врахуванням наведеного, прокурор Підгаєцького району звернувся до суду з позовом про визнання незаконним і скасування розпорядження голови РДА, визнання договору оренди недійсним та повернення у власність сільської ради та Головного управління Держземагенства у області вказаної землі, вартість якої становить майже 500 тисяч гривень.

Позов прокурора перебуває на розгляді господарського суду Тернопільської області, повідомляє прес-служба прокуратури Тернопільської області.
 

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here