додому надзвичайне Прокуратура скерувала до суду обвинувальний акт стосовно кременчанина за те, що той...

Прокуратура скерувала до суду обвинувальний акт стосовно кременчанина за те, що той побив чоловіка до смерті

525

indexПрокуратура Кременецького району направила до суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні стосовно місцевого жителя за те, що він побив чоловіка до смерті.

57-річний житель Кременця вже неодноразово сидів за ґратами за різні злочини. Будучи п’яним, у центрі міста кременчанин випадково зустрів односельчанина та, підійшовши до нього, через особисту неприязнь вдарив його кілька разів кулаком в обличчя. Від отриманих ударів потерпілий впав на землю, проте зловмисник продовжив бити його ногами в голову та груди. Після цього він залишив місце події, але через кілька хвилин знову повернувся до побитого односельчанина та наніс йому ще декілька ударів кулаком у обличчя.

Через травмування головного мозку, закритої черепно-мозкової травми з переломом кісток черепа та крововиливом у речовину та під оболонки головного мозку, потерпілий помер у реанімаційному відділенні районної лікарні.

За даним фактом розслідувано та прокуратурою Кременецького району скеровано до суду обвинувальний акт стосовно жителя Кременця за вчинення злочину, передбаченого ч.2 ст. 121 КК України (умисне тяжке тілесне ушкодження, що спричинило смерть потерпілого).  На даний час обвинувачений перебуває під вартою.

Джерело: Прокуратура Тернопільщини