Головна освіта Прокуратура перевіряє, чи справді дитсадок у Білобожниці недофінансовується

Прокуратура перевіряє, чи справді дитсадок у Білобожниці недофінансовується

640

Прокуратура Тернопільської області перевіряє факт недофінансування дитячого садочку у селі Білобожниця Чортківського району. Про те, що садочок хочуть закривати через відсутність грошей, повідомили TV-4 батьки вихованців. Вони кажуть: дітей у дитсадку багато, працює три групи. Лише півсотні малечі зараз чекають у черзі в дитсадок. Вони звертались у сільську раду та районе управління освіти. Але там, за  їх словами, сказали, що грошей на утримання дитсадка немає.

Директор департаменту освіти і науки Тернопільської облдержадміністрації Іван Запорожан вчора, 5 листопада, прокоментував ситуацію. За його словами, садок планували закрити лише на кілька днів аби поремонтувати дах. Також Іван Запорожан запевнив, що борги дошкільного закладу і зарплати працівників будуть виплачені.

– У випуску новин TV-4 нещодавно прозвучала інформація, про те, що батьки з Чортківського району села Білобожниця скаржаться на те, що їх садок недофінасовується. Оскільки фінансування на заробітну плату, комунальні платежі є обов'язковим, прокуратурою призначено перевірку, за результатами перевірки, до якої долучені і працівники управління освіти і управління фінансів, за результатами буде прийняте законне рішення, – каже начальник відділу захисту прав і свобод дітей прокуратури Тернопільської області Марина Чудопалова.

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here